BELYSNING / Golvlampor / Golvlampfot 3854057
nr 385 4057
Golvlampfot
Sv Tenn, Modell 1842 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 7 november 2005
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr
350 kr
800 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.700 kr
7
1.600 kr
7
7
Golvlampfot
nr 385 4057
Golvlampfot
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 1.800 kr |
måndag 7 november 2005 |